Zkušenosti s instalacemi

Společnost Aquarosa Martina Adamce vznikla ve Vizovicích už v roce 2003. Od té doby jsme měli možnost pracovat na stovkách zakázek týkajících se vodoinstalačních a topenářských prací – od rekonstrukcí koupelen, přes havarijní servis až po kompletní nové realizace rozvodů. Dělá nám radost, že jsou naši klienti s našimi službami spokojeni. Od samého začátku se snažíme, aby naše práce splňovala ty nejvyšší kvalitativní standardy a dáváme si při své práci záležet na každém detailu. Všichni členové našeho týmu se v oboru pohybují dlouhodobě a přesně tak vědí, co udělat, abyste s výsledkem byli maximálně spokojeni.

I díky tomu dnes řadu svých klientů potkáváme opakovaně, kdykoli potřebují pomoc v oblasti instalatérských nebo topenářských prací. Velkou část z nich si nacházíme v bezprostředním okolí Vizovic, spoustu zákazníků ale máme i v celém zbytku Zlínského kraje. Neustále se přitom snažíme, abychom dokázali dlouhodobě uspokojovat požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a svůj servis proto pořád vyvíjíme a zlepšujeme.

K dispozici u nás máte ten nejlepší instalatérský a topenářský materiál, který je na trhu k dispozici, a zároveň v této oblasti aktivně vyhledáváme další zlepšení a novinky. Máme rádi výzvy a při své práci se neustále pouštíme do něčeho nového. Budeme rádi, pokud u toho příště s námi budete i Vy – stačí se ozvat a domluvit se na detailech. Věříme, že s našimi službami budete stejně spokojeni jako naši stávající zákazníci!