O nás

Ve firmě Aquarosa Martina Adamce nabízíme klientům po celém Zlínsku už takřka patnáct let kvalitní služby v oblasti vodoinstalací a topenářských služeb. Jsme tu pro Vás, kdykoli potřebujete akutně pomoct s opravou nefunkčního topení, namontovat novou vodovodní baterii nebo třeba kompletně zrealizovat nové rozvody topení a vody. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a pracuje pro nás zkušený tým zaměstnanců, kteří svou práci umí odvádět profesionálně a odborně.

Je pro nás důležité nabízet každému z našich zákazníků osobní, individuální přístup a pečlivě se přizpůsobovat i těm nejnáročnějším požadavkům. Dbáme na co možná nejvyšší kvalitu naší práce a zakládáme si na tom, že za sebou necháváme výsledky, které našim klientům vydrží roky. I díky tomu dnes za sebou máme stovky úspěšných spoluprací a jsme hrdí na to, že se k nám řada našich klientů opakovaně vrací, kdykoli v oblasti vodoinstalací nebo topení potřebuje pomocnou ruku.

Rádi kdykoli přijedeme i za Vámi a nabídneme Vám ucelený servis přesně podle Vašich představ – stačí se nám ozvat na telefonní číslo 605 804 979 nebo na e-mail vodotopo@aquarosa.cz.

Co přesně pro Vás ve společnosti Aquarosa zvládneme zařídit?

  • Zajišťujeme kompletní vodoinstalační práce. Umíme pomoct v případě havárie vody nebo jakýchkoli poruch, perfektně ale zvládáme i komplexnější zakázky. Náš tým pro Vás nainstaluje kompletní nové rozvody vody, namontuje zařizovací předměty (WC, vany, sprchové kouty), zprovozní pro Vás nový ohřívač vody nebo vymění vodoměr. Zajišťujeme také rekonstrukce stoupaček, vnitřní i venkovní vodovody a další.
  • Díky našim topenářským pracím bude Vaše topení spolehlivě fungovat po celý rok. Pokud rekonstruujete nebo stavíte, jsme tu pro Vás, abychom Vám zařídili kompletní nové rozvody topení, pomoct ale dokážeme i se stávajícím vytápěním domu nebo bytu. Zajišťujeme montáže i výměny topných těles, opravujeme a rekonstruujeme kompletní ústřední vytápění a pomoct Vám dokážeme i s pokládkou podlahového topení.
  • V našem vlastním e-shopu (vodotopoeshop.cz) nabízíme široký sortiment vodoinstalačního a topenářského materiálu. Přímo na místě nebo na objednávku tu získáte vodovodní baterie, sanitární keramiku, koupelnový nábytek, kuchyňské dřezy, topidla, čerpadla i ventily na topení.

Zkuste se s námi sejít přímo v našem sídle ve Vizovicích a sami si udělat přehled o tom, co Vám ve společnosti Aquarosa dokážeme nabídnout. Uděláme všechno pro to, abyste od nás v oblasti instalatérských a topenářských prací pokaždé dostali to nejlepší. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Provozní doba

Pondělí 7:00 – 17:00
Úterý 7:00 – 17:00
Středa 7:00 – 17:00
Čtvrtek 7:00 – 17:00
Pátek 7:00 – 17:00