Kontakty

Ve společnosti Aquarosa ve Vizovicích jsme odborníky na instalatérské práce, topení a na veškerý související materiál. Rádi i Vám dodáme kvalitní produkty podle Vašich potřeb nebo Vám pomůžeme s rekonstrukcí rozvodů, opravou havárie nebo instalací nové baterie. Na následujících kontaktních spojeních se nás kdykoli můžete zeptat na podrobnosti nebo si některou z našich služeb rovnou objednat.

Martin Adamec
Aquarosa

IČ: 72456311
DIČ: CZ7307206544

Adresa:
Mlýnská 475
76312 Vizovice

Telefon:
605 804 979

E-mail:
vodotopo@aquarosa.cz

Web:
www.aquarosa.cz
www.vodotopoeshop.cz

Vyzkoušejte spolupráci s někým, kdo Vám dokáže zaručit perfektní kvalitu svých služeb a postará se o to, že budete s výsledkem maximálně spokojeni! Že v naší společnosti instalatérské a topenářské práce skutečně umíme, si mohou ověřit všichni zákazníci v okolí Vizovic i po celém zbytku Zlínska. Těšíme se na Vás!

Kde nás najdete na Zlínsku

Potkala Vás havárie vody nebo rekonstruujete dům a potřebujete kompletně vyměnit topení? Ve firmě Aquarosa Martina Adamce nabízíme kompletní vodoinstalační a topenářské práce už téměř patnáct let a klienty si nacházíme nejen ve Vizovicích, kde naše společnost sídlí, ale i po celém zbytku Zlínského kraje. Pokud v této části Moravy žijete i Vy, rádi za Vámi kdykoli přijedeme a postaráme se, abyste od nás dostali kvalitní, rychlý servis. Osobně se ale s námi můžete setkat také přímo v sídle naší společnosti. Plánujete-li nás navštívit, abyste se nás zeptali na detaily našich služeb, doporučujeme předchozí telefonickou domluvu, abyste se ujistili, že nás v našem sídle skutečně zastihnete. Najdete ho v Mlýnské ulici v jižní části Vizovic, slabý kilometr z centra města. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!